تور دبی
ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
مشاوره جنسي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :idanito
تاريخ: 1397/11/13  ساعت: ۱۳

مشاوره جنسي

نياز جنسي يكي از اصلي ترين و قوي ترين نيازهاي انساني است كه اگر به شيوه اي صحيح و سالم برطرف شود، موجب آرامش انسان مي شود. در يك جامعه سالم و پويا، ساده ترين نيازهاي انسان ها ارضا مي شوند تا بتوانند بر استعدادها و مهارت هايشان تمركز كنند و به خودشكوفايي برسند. اما متأسفانه هميشه همه چيز آن طور كه بايد پيش نمي رود. بسياري از افراد ازدواج مي كنند و انتظار دارند كه بتوانند در نزديكي با كسي كه دوستش دارند و رابطه جنسي با او به آرامش برسند، اما مشكلات جنسي، بيماري هاي مقاربتي، انواع انحرافات و ... مانع صميميت جنسي مي شوند و همسران را از همديگر دور مي كنند. در چنين شرايطي   مشاوره جنسي   با يك فرد متخصص و با تجربه در زمينه مسائل جنسي مي تواند راهگشا باشد.

چرا مشاوره جنسي اهميت دارد؟

آگاهي در مورد موضوعات جنسي مهم است. حتي كودكان و نوجوانان هم نيازمند آموزش جنسي متناسب با سن شان هستند تا مورد سوء استفاده جنسي قرار نگيرند. بسياري از همسران بدون هيچ آگاهي در مورد مسائل جنسي وارد زندگي مشترك مي شوند و به مشكل بر مي خورند. مشكلاتي كه گاهي آنقدر جدي و عميق هستند كه به طلاق عاطفي و حتي طلاق رسمي ختم مي شوند. گاهي اوقات در اوايل زندگي مشترك همسران متوجه مي شوند كه يك اختلال جنسي مثل زودانزالي، ديرانزالي، اختلال نعوظ، سردمزاجي و ... زندگي جنسي‌شان را مختل كرده است. در چنين شرايطي يك مشاور خانواده با ارائه خدماتي در زمينه    مشاوره جنسي    به همسران كمك مي كند تا در مسير صحيحي براي درمان اختلالات و حل كردن مشكلاتشان قرار بگيرند. در صورتي كه به مسائل جنسي بي اهميتي شود، زندگي مشترك تحت خطر قرار مي گيرد. رابطه جنسي سالم و لذت بخش يكي از ملزومات يك ازدواج موفق است.

مشاوره جنسي در آيدانيتو

آيدانيتو يك فضاي هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران مجرب، متخصص و باتجربه مي توانند در زمينه هاي زير به مخاطبان مشاوره جنسي بدهند:

 • آموزش جنسي: آموزش جنسي به كودكان و نوجوانان باعث مي شود كه بدن و نقاط حساس را بشناسند و ياد بگيرند كه در برابر سوء استفاده هاي جنسي از خودشان دفاع كنند. همچنين    مشاوره جنسي    به كساني كه در شرف ازدواج هستند، آن ها را براي ورود به زندگي مشترك آماده مي كند.
 • انحرافات جنسي: انحرافات جنسي نوعي از ارتباطات جنسي ناهنجار هستند كه ممكن است به فرد و كسي كه با او در رابطه است آسيب برسانند. مازوخيسم جنسي، ساديسم جنسي، كودك آزاري جنسي، عورت نمايي و ... از جمله اين انحرافات هستند.
 • مشكلات جنسي: مشكلاتي مثل اختلال نعوظ، دير انزالي، زودانزالي، ناتواني جنسي، سردمزاجي و ... خطرناك هستند و در صورت عدم درمان مي توانند كيفيت يك زندگي زناشويي را شديداً كاهش دهند.
 • سلامت جنسي: زوجين بايد در مورد انواع بيماري هاي مقاربتي، فرايند بارداري، روش هاي جلوگيري از بارداري، بهداشت جنسي و ... آگاه باشند تا سلامتشان به خطر نيفتد.

امروزه مشاوره جنسي اهميت و نقش تأثيرگذار خود را ثابت كرده است. اين نوع از خدمت مشاوره اي مي تواند يك زندگي مشترك را از نابودي نجات دهد و شور و نشاط از دست رفته يك رابطه زناشويي را به آن بازگرداند. در ادامه مطالعه مقاله «   مشاوره جنسي   » را به شما پيشنهاد مي كنيم. اگر هر نوع موضوع جنسي اي فكر شما را به خود مشغول كرده است، در تماس با مشاوران آيدانيتو تعلل نكنيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :idanito
تاريخ: 1397/5/25  ساعت: ۰۴

اعتياد جنسي

اعتياد جنسي وضعيتي است كه باعث مي شود فرد نتواند رفتارهاي جنسي اش را كنترل و مديريت كند. در اين حالت افكار و رفتارهاي جنسي مداوم، بر توانايي هاي فرد در حوزه هاي تحصيلي و شغلي اثر مي گذارند و روابطش را مختل مي كنند.

اعتياد جنسي به نوعي شبيه به اعتياد به مواد مخدر است. اما در اين حالت فرد به جاي اينكه به يك ماده معتاد باشد، به يك رفتار اعتياد دارد. اين اعتياد مي تواند خودش را به صورت خودارضايي مداوم، اعتياد به تماشاي فيلم هاي غير اخلاقي، انحراف جنسي عورت نمايي، انحراف تماشاگري جنسي و...نشان دهد.

معتادان جنسي در واقع دچار وسواس جنسي هستند و غريزه جنسي شان به صورت غير عادي و بيش از حدي فعال است. اين افراد هميشه در حال فكر كردن به فعاليت هاي جنسي هستند و افكارشان بر فعاليت ها و تعاملاتشان اثر مي گذارد.

اعتياد جنسي هنوز به عنوان يك بيماري شناخته نشده است، اگر چه كاملاً اين قابليت را دارد كه بر خانواده ها، روابط و زندگي ها اثر منفي بگذارد. يكي از مشكلات در تشخيص اين اعتياد اين است كه ميزان و قدرت نياز جنسي در افراد مختلف متفاوت است.

ممكن است كسي اعتقاد داشته باشد كه همسرش مبتلا به    اعتياد جنسي    است. در حالي كه همسرش فقط بيشتر از او به نزديكي جنسي نياز دارد.

نشانه هاي اعتياد جنسي

بعضي تلاش ها براي تعريف ويژگي هاي   اعتياد جنسي    مبتني بر تعريف وابستگي به مواد شيميايي داخل مغز هستند.

در واقع همان طور كه يك فرد معتاد به مواد مخدر، با هر بار مصرف يا انجام رفتاري خاص، ماده اي شيميايي در مغزش ترشح مي شود و به او شادي و آرامش مي دهد، يك معتاد جنسي هم اين احساس خوشايند را با رفتارهاي جنسي تجربه مي كند.

اما بعد از مدتي مثل ساير اعتياد ها، فرد بايد مدام انجام آن رفتار را افزايش دهد تا بتواند لذت را تجربه كند.

نشانه هاي اعتياد مي توانند شامل موارد زير باشند:

 • خودارضايي مداوم
 • رابطه جنسي با شريك هاي جنسي متعدد
 • اعتياد به ***گرافي
 • روابط جنسي پر خطر
 • ارتباط جنسي با تن فروشان
 • انحراف جنسي عورت نمايي
 • انحراف تماشاگري جنسي

دلايل اعتياد جنسي

رابطه جنسي موجب ترشح دوپامين در مغز مي شود كه يك انتقال دهنده عصبي است و ايجاد احساس لذت و شادي مي كند. گاهي اوقات مغز بعضي افراد اين احساس لذت را با مكانيسم هاي بقا اشتباه مي گيرد و فرد فكر مي كند كه براي بقاي خودش بايد مدام رابطه جنسي برقرار كند.

بعضي متخصصان معتقدند كه بخش جلويي مغز كه مركز تفكر عقلاني و اخلاقيات است، در معتادان جنسي دچار نقص است.

تعدادي از پژوهش ها هم نشان مي دهند كه معتادان جنسي معمولاً در خانواده هايي ناكارآمد و از هم گسيخته بزرگ مي شوند. همچنين ممكن است فرد مبتلا به اعتياد جنسي در كودكي مورد سوء استفاده جنسي قرار گرفته باشد.

درمان اعتياد جنسي

درمان اعتياد كار آساني نيست. معمولاً افراد معتاد، اعتيادشان را توجيه مي كنند. معتادان جنسي هم ممكن است منكر مشكلشان بشوند. در فرايند درمان كساني كه دچار اعتياد جنسي هستند، تمركز درمانگر بر كاهش تمايلات بيش از حد به رابطه جنسي و تشويق به برقراري روابط سالم است.

در حال حاضر اين درمان ها براي ترك    اعتياد جنسي    وجود دارند:

درمان شناختي- رفتاري

درمان شناختي-رفتاري شامل تكنيك هاي متعددي است كه به افراد براي تغيير رفتارهايشان كمك مي كند. در روند اين درمان، فرد الگوهاي اشتباه فكري و رفتاري اش را مي شناسد و درك مي كند كه براي ترك اعتياد نيازمند تغيير اين الگو است.

دارودرماني

بعضي داروها مي توانند تمايلات جنسي فرد را كاهش دهند اما ممكن است عوارض داشته باشند.

حمايت دوستان و خانواده براي رهايي يك فرد از اعتياد ضروري است. اما از آنجايي كه   اعتياد جنسي    همراه با رفتاري است كه از جانب هر كسي درك و پذيرفته نمي شود و اين قابليت را دارد كه به روابط صدمه بزند، معمولاً معتادان جنسي در فرايند ترك تنها مي مانند.

در ادامه مطالعه مقاله «مشاوره جنسي» را به شما پيشنهاد مي كنيم.

اگر شاهد علائم و نشانه هاي اعتياد جنسي در خودتان يا يكي از اطرافيانتان هستيد، با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد.

 

 جهت اطلاع از روش هاي ترك اعتياد جنسي مي توانيد از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور بدون گرفتن كد با9099071985 تماس حاصل نماييد. 

پاسخگويي از ۸ صبح الي ۱۲ شب حتي ايام تعطيل
به دليل شلوغي خطوط در صورت شنيدن صداي بوق اشغال مجددا تلاش نماييد

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :idanito
تاريخ: 1397/5/24  ساعت: ۰۹

نياز جنسي يكي از اصلي ترين و قوي ترين نيازهاي انساني است كه اگر به شيوه اي صحيح و سالم برطرف شود، موجب آرامش انسان مي شود. در يك جامعه سالم و پويا، ساده ترين نيازهاي انسان ها ارضا مي شوند تا بتوانند بر استعدادها و مهارت هايشان تمركز كنند و به خودشكوفايي برسند.

اما متأسفانه هميشه همه چيز آن طور كه بايد پيش نمي رود. بسياري از افراد ازدواج مي كنند و انتظار دارند كه بتوانند در نزديكي با كسي كه دوستش دارند و رابطه جنسي با او به آرامش برسند، اما مشكلات جنسي، بيماري هاي مقاربتي، انواع انحرافات و … مانع صميميت جنسي مي شوند و همسران را از همديگر دور مي كنند.

در چنين شرايطي مشورت با يك فرد متخصص و با تجربه در زمينه مسائل جنسي مي تواند راهگشا باشد.

چرا مشاوره جنسي اهميت دارد؟

آگاهي در مورد موضوعات جنسي مهم است. حتي كودكان و نوجوانان هم نيازمند آموزش جنسي متناسب با سن شان هستند تا مورد سوء استفاده جنسي قرار نگيرند. بسياري از همسران بدون هيچ آگاهي در مورد مسائل جنسي وارد زندگي مشترك مي شوند و به مشكل بر مي خورند. مشكلاتي كه گاهي آنقدر جدي و عميق هستند كه به طلاق عاطفي و حتي طلاق رسمي ختم مي شوند.

گاهي اوقات در اوايل زندگي مشترك همسران متوجه مي شوند كه يك اختلال جنسي مثل زودانزالي، ديرانزالي، اختلال نعوظ، سردمزاجي و … زندگي جنسي‌شان را مختل كرده است.

در چنين شرايطي يك مشاور خانواده با ارائه خدماتي در زمينه مشاوره جنسي به همسران كمك مي كند تا در مسير صحيحي براي درمان اختلالات و حل كردن مشكلاتشان قرار بگيرند. در صورتي كه به مسائل جنسي بي اهميتي شود، زندگي مشترك تحت خطر قرار مي گيرد. رابطه جنسي سالم و لذت بخش يكي از ملزومات يك ازدواج موفق است.

مشاوره جنسي در آيدانيتو

آيدانيتو يك فضاي هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران مجرب، متخصص و باتجربه مي توانند در زمينه هاي زير به مخاطبانمشاوره جنسي بدهند:

 • آموزش جنسي: آموزش جنسي به كودكان و نوجوانان باعث مي شود كه بدن و نقاط حساس را بشناسند و ياد بگيرند كه در برابر سوء استفاده هاي جنسي از خودشان دفاع كنند. همچنين آموزش جنسي به كساني كه در شرف ازدواج هستند، آن ها را براي ورود به زندگي مشترك آماده مي كند.
 • انحرافات جنسي: انحرافات جنسي نوعي از ارتباطات جنسي ناهنجار هستند كه ممكن است به فرد و كسي كه با او در رابطه است آسيب برسانند. مازوخيسم جنسي، ساديسم جنسي، كودك آزاري جنسي، عورت نمايي و … از جمله اين انحرافات هستند.
 • مشكلات جنسي: مشكلاتي مثل اختلال نعوظ، دير انزالي، زودانزالي، ناتواني جنسي، سردمزاجي و … خطرناك هستند و در صورت عدم درمان مي توانند كيفيت يك زندگي زناشويي را شديداً كاهش دهند.
 • سلامت جنسي: زوجين بايد در مورد انواع بيماري هاي مقاربتي، فرايند بارداري، روش هاي جلوگيري از بارداري، بهداشت جنسي و … آگاه باشند تا سلامتشان به خطر نيفتد.

امروزه مشاوره جنسي اهميت و نقش تأثيرگذار خود را ثابت كرده است. اين نوع از خدمت مشاوره اي مي تواند يك زندگي مشترك را از نابودي نجات دهد و شور و نشاط از دست رفته يك رابطه زناشويي را به آن بازگرداند.

در ادامه مطالعه مقاله «رابطه جنسي» را به شما پيشنهاد مي كنيم.

اگر هر نوع موضوع جنسي اي فكر شما را به خود مشغول كرده است، در تماس با مشاوران آيدانيتو تعلل نكنيد.


جهت اطلاع از راهكارهايي براي حل مشكلات جنسي مي توانيد از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور بدون گرفتن كد با 9099071985 تماس حاصل نماييد. 
پاسخگويي از ۸ صبح الي ۱۲ شب حتي ايام تعطيل
به دليل شلوغي خطوط در صورت شنيدن صداي بوق اشغال مجددا تلاش نماييد
:
برچسب‌ها:

[ ]