تور دبی
ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
باكس ولنتاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :idanito
تاريخ: 1397/11/7  ساعت: ۱۳

كادو ولنتاين

روز ولنتاين، روز عشاق و يا روز عشق ورزي، مصادف با ۲۵ بهمن‌ماه (۱۴ فوريه) در بعضي فرهنگها روز ابراز عشق است. اين ابراز عشق معمولاً با فرستادن كارت به صورت ناشناس انجام مي‌شود. سابقه تاريخي روز ولنتاين به جشني كه به افتخار قديس ولنتاين در كليساهاي كاتوليك برگزار مي‌شد، باز مي‌گردد. برگزاري جشن ولنتاين امروزي از دو كشور فرانسه و انگليس آغاز گرديده است.تاريخچه     كادو ولنتاين     يا روز عشاق و هداياي روز ولنتاين
در صده سوم ميلادي كه مطابق مي‌شود با اوايل شاهنشاهي ساساني در ايران، در روم باستان فرمانروايي بوده‌است بنام كلوديوس دوم. كلوديوس عقايد عجيبي داشته ، از جمله اينكه مردان مجرد نسبت به آناني كه همسر و فرزند دارند سربازان جنگجوتر و بهتري هستند. از اين رو ازدواج را براي سربازان امپراتوري روم قدغن مي‌كند. كلوديوس به قدري بي‌رحم وفرمانش به اندازه‌اي قاطع بود كه هيچ كس جرات كمك به ازدواج سربازان را نداشت. اما كشيشي به نام والنتاين (والنتيوس)، مخفيانه عقد سربازان رومي را با دختران محبوبشان جاري مي‌كرد.

در كشورهاي اروپايي و امريكائي دادن شكلات به عنوان      كادو ولنتاين      از شهرت خاصي برخوردار است. تزئين شكلات و پختن انواع ان نيز از آداب روز ولنتاين به شمار مي‌رود. از نظر علمي هم ثابت شده‌است كه خوردن شكلات تلخ يا همان سياه ميزان عشق را در انسان بالا مي‌برد.

باكس ولنتاين

1- شكل يك قلب ساده و يا تير خورده: از آنجـايـي كـه قـلب مركز احساسات عميق،اصيل و پر شور است. قلب تير خورده آسيب پذيري عشق را نشان ميدهد. قلب تير خورده نشانه پيوند و اتحاد زن و مرد نيز مي باشد.
2- كيوپيد(CUPID): كـه به شـكل يك كودك برهنه، فربه و بالدار ترسيم ميگردد. اين كودك شيطان با لبخندي موذيانه تـيـر و كمان نيز با خود حمل ميكند. چنانچه يكي از تيرهاي اين كودك به قلب فردي اصابت كند وي فورا عاشق مي شود. كـيوپيد در واقع پسر ونوس الهه عشق و زيبايي در افسانه هاي روم باستان مي بـاشد. معني لغوي آن «آرزو » است. كيوپيد برخي اوقات آمور(AMOR) نيز ناميده مي شود. همتاي كيوپيد در افسانه هاي يوناني اروس (EROS) نام دارد.

3- كبوتر، قمري و مرغ عشق: اين پرندگان نماد وفاداري، پاكي و معصوميت هستند.

4- گل رز: گل سرخ شهبانوي گلهاست. نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت.

5- تور: تور جنـس دستـمال خانم هـا را در گـذشـته تشـكـيـل ميـداده است. در زمــانهاي ديرين رسم برآن بوده كه هرگاه دسـتـمال خـانمـي به زميــن مي افتاد مردي كه متوجه آن ميشده بلافاصله آن را از زمين برداشته و به زن مي داد.
6- گره هاي عشق: از يك سري حلقه هاي در هم تنيده و بافته شـده تشكـيـل يـــافته اند. اين حلقه ها آغاز و پاياني ندارند و نماد عشق جاوداني و پايدار است.
7- علامت”X” : اين علامت به معني بوسه در كارت هاي تبريك و نامه هاي روز ولنتاين است.
8- روبان قرمز: اين رسم به زمانهاي قديم بازمي گردد كه شواليه ها هنـگـاميكه عـازم جنـگ بودند نوار يا روسري از معشوقه خود دريافت كرده و آن را به يادگار با خود مي بردند.

به طور كل مي توان گفت      كادو ولنتاين      شامل : گل رز و يا دسته گل كوچك، شكلات، كارت تبريك ولنتاين، عطر هاي ويژه ولنتاين، عروسك، شمع، يك نامه عاشقانه، يك قطعه شعر عاشقانه و يا هديه كوچك است . منظور و مقصود از تمام اين      كادو ولنتاين      ابراز عشق و نشان دادن علاقه به طرف مقابل است . البته اين ابراز عشق و خريدن هديه لزوماً براي جنس مخالف نيست و حتي مي تواند براي يك دوست خوب ، پدر ، مادر و حتي يكي از اعضاي خانواده باشد .
اخيرا گروهي از دوستداران فرهنگ ايراني پيشنهاد كرده‌اند كه به منظور حفظ فرهنگ ايراني سپندارمذگان بجاي ولنتاين به عنوان روز عشق گرامي داشته شود.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :idanito
تاريخ: 1397/10/18  ساعت: ۱۲

باكس ولنتاين

يكي از شيوه هاي ابراز محبت در فرهنگ ايران و ساير نقاط جهان دادن هديه   باكس ولنتاين    به زيبا ترين شكل ممكن است ، اما زيبايي تنها در هديه هاي گران بها و لوكس خلاصه نمي شود با دادن هديه هاي ساده و شكيل مي توانيد احساستان را بروز بدهيد.

همانطور كه مي دانيد خريد كادو براي افراد در هر مناسبت جزء سخت ترين كارهايست كه بايد انجام دهيد ، اگر علايق فرد مورد نظرتان را ندانيد ، اگر سايز و رنگ دلخواه او را ندانيد در انتخاب كادو سردرگم خواهيد شد.

ويژگي باكس ولنتاين

كادو بده با هدف راهنمايي و ايجاد محبت بيشتر در بين دوستان عزيز آماده خدمت رساني مي باشد ، ميتوانيد بهترين هديه    باكس ولنتاين    را با توجه به سليقه و بودجه ي در نظر گرفته شده در كوتاه ترين زمان ممكن تهيه كنيد، با قيمت هاي شگفت انگيز و هديه هاي متنوع و لوكس و زيبا در مهماني ها ، تولد ، جشن هاي فارغ الحصيلي و ... در كنار شما خواهيم بود. ديگر نيازي به صرف زمان هاي طولاني براي انتخاب كادوي مناسب نباشيد با انتخاب كادو بده بهترين هديه را انتخاب كنيد.ولنتاين يكي از مهم ترين روزها براي ابراز عشق و علاقه است كه با   باكس ولنتاين   مي تواند به زيباترين و خاطره انگيز ترين لحظات زندگي عزيزانتان تبديل شود.

باكس ولنتاين    يكي از باكس هاي هديه جذاب و زيباي اين مجموعه است چرا كه با وجود گل هاي زيبا عشق و محبتتان را به راحتي ابراز مي كنيد علاوه بر بر اين با وجود يك گربه ملوس و دوست داشتني كه نماد توجه و جادوي مخفي درون است ، عزيزانتان را خوشحال خواهيد كرد.دوستان عزيز كادو بده توجه داشته باشيد كه با توجه به بودجه ي مورد نظرتان مي توانيد گل رز هاي ايراني و هلندي را انتخاب كنيد.و اما يكي از زيبايي هاي جشن شيريني هاي زيبا و خوشمزه است،كيك و شيريني هاي كادو بده مي تواند يك انتخاب فوق العاده براي ميهماني هاي شما باشد.

:
برچسب‌ها:

[ ]