تور دبی
ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
idanito
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :idanito
تاريخ: ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۸:۳۸

ثبت نام علمي كاربردي

دانشگاه علمي كاربردي از جمله دانشگاه هاي وابسته به وزارت علوم است كه هدف آن تربيت نيروي انساني متخصص و كارآفرين و درواقع ايجاد پيوند ميان علم و صنعت است. اين دانشگاه هر سال بدون كنكور در دو مقطع كارداني و كارداني به كارشناسي بدون كنكور دانشجو مي پذيرد. با توجه به فرصت هاي آموزشي مطلوبي كه دانشگاه علمي كاربردي براي علاقه مندان به تحصيل فراهم كرده است. در ادامه مطلب به مهلت   ثبت نام علمي كاربردي   بهمن 97 ، شرايط و نحوه ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي، مدارك مورد نياز ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي و راهنماي انتخاب رشته براي چهار گروه آموزشي دانشگاه علمي كاربردي پرداخته ايم.

مهلت ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي

مهلت    ثبت نام علمي كاربردي    با توجه به اينكه اين دانشگاه در دو مقطع فوق ديپلم و كارشناسي ناپيوسته بدون كنكور دانشجو مي پذيرد، در دو بازه ي زماني مهر و بهمن است. دانشجويان ورودي مهرماه اين دانشگاه  مي بايست از آخر مردادماه براي ثبت نام اقدام نمايند و اين فرصت تا هفته اول شهريور ادامه مي يابد. دانشجويان ورودي بهمن ماه نيز در ماه بهمن به منظور انجام ثبت نام و ورود به دانشگاه اقدام كنند.

شرايط و نحوه ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي

شرايط    ثبت نام علمي كاربردي    شامل شرايط عمومي و اختصاصي است: شرايط عمومي متشكل از:
1- اعتقاد به اسلام و يا يكي از اديان تعريف شده در قانون اساسي
2- عدم عضويت در تشكيلات محارب
3- نداشتن سوء پيشينه اخلاقي 4- برخورداري از سلامت جسمي
شرايط اختصاصي شامل موارد زير است:
1- دارا بودن شرايط اختصاصي اعلام شده توسط هر يك از مراكز آموزشي تحت نظارت دانشگاه علمي – كاربردي
2- داشتن ديپلم نظام جديد فني و حرفه اي، كاردانش و نظري و ديپلم چهار ساله قديم
3- مشخص بودن وضيعت نظام وظيفه عمومي
4- داشتن سلامت جسمي قوانين نظام وظيفه عمومي براي آقايان به منظور   ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي   بدين صورت است كه متقاضي بايد يكي از شرايط زير را دارا باشد: 1- داشتن معافيت تحصيلي 2- دارا بودن كارت پايان خدمت يا كارت معافيت دائم 3- دارا بودن برگه معافيت موقت هوشمند بدون غيبت 4- داوطلبان پيش دانشگاهي يا ديپلم كه در سنوات مجاز تحصيلي مدرك خود را گرفته اند و بدون داشتن غيبت، برگ اعزام به خدمت دارند.
نحوه    ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي   در دو مقطع كارداني و كارشناسي به اين شكل است كه ابتدا بايد به سايت سازمان سنجش مراجعه نمايند و هزينه ثبت نام را پرداخت مي كنيد. سپس مدارك لازم را آماده و وارد مي كنيد. در پايان ثبت نام كد رهگيري براي شما صادر مي شود كه به معناي ثبت نام نهايي شماست و تا زمان اعلام نتايج لازم است آن را نزد خود نگه داري نماييد. نحوه ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي در دو مقطع كارداني و كارشناسي به اين شكل است كه ابتدا بايد به سايت سازمان سنجش مراجعه نماييد و هزينه ثبت نام را پرداخت مي كنيد. سپس مدارك لازم را آماده و وارد مي كنيد. در پايان ثبت نام كد رهگيري براي شما صادر مي شود كه به معناي ثبت نام نهايي شماست و تا زمان اعلام نتايج لازم است آن را نزد خود نگه داري نماييد.

مدارك ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي

مدارك مورد نياز   ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي    مطابق زير است: 1- آخرين فيش حقوقي و فرم كامل شده بهره مندي از سهميه شاغل 2- ارائه مدرك ديپلم 3- برگ تأييد معدل و نيز فرم گواهي معدل (براي كسانيك ه مدرك آنها فاقد معدل است يا مدرك آنها صادر شده باشد)

راهنماي انتخاب رشته علمي كاربردي

در راهنماي انتخاب رشته دانشگاه علمي كاربردي اطلاع از بندهاي دفترچه ثبت نام لازم است. بر اين اساس هر يك از داوطلبان مي توانند تنها در يكي از چهار گروه اصلي كه شامل كشاورزي، مديريت و خدمات، صنعت و هنر و فرهنگ شركت كنند. همچنين براي انتخاب رشته توجه به نكات زير مهم است:
1- هر يك از مراكز آموزشي تحت نظارت دانشگاه علمي كاربردي، شرايط اختصاصي خود را دارند. از اين رو قبل از انتخاب رشته بايد به آن توجه نمود.
2- توجه به ظرفيت پذيرش آزاد و شاغل و نيز جنسيت مورد پذيرش در انتخاب رشته محل
3- انتخاب 30 كد رشته براي متقاضيان سهميه آزاد وجود دارد.
4- ترتيب اولويت انتخاب رشته بايد بر طبق علاقه داوطلب باشد.
5- متقاضيان شاغل مجاز هستند رشته هاي مرتبط با زمينه شغلي خود را انتخاب كنند.
در اين مقاله به بررسي موضوع ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي بهمن 97 پرداختيم. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات جامع تر سري هم به مقاله   ثبت نام علمي كاربردي   بزنيد.
اگر سوالي در زمينه ثبت نام دانشگاه علمي كاربردي بهمن 97 ذهنتان را به خود مشغول كرده است، مي توانيد با مشاوران تحصيلي آيدانيتو تماس بگيريد.
شماره تماس فقط با خط ثابت : 9099071947

 

نويسنده :idanito
تاريخ: ۲۶ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۳:۰۲

ميز فلزي

اگر قصد خريد ميز و صندلي براي فضاي باز داريد ، بهتر است همراه ماه باشيد تا با برترين ميز محيط باز آشنا شويد ، قيمت مناسب اين ميز از جداب ترين مشخصه هاي آن است كه مورد توجه هموطنان عزيز قرار گرفته است.  ميز فلزي   بدون شك مي تواند خواسته ي شما را برا آورده كند ، در ادامه خصوصيات اين ميز را ببينيد تا از اين كيفيت آن اطمينان كامل داشته باشيد.

 

ويژگي هاي ميز فلزي

لازم مي دانيم شما عزيزان را با ويژگي هاي   ميز فلزي    آشنا كنيم تا در خريد اين محصول ترديد نداشته باشيد.

بافت زيبا و جدانشدني

بافت زيبا و جدانشدني اين ميز زيبايي آن را چند برابر كرده است ، بافت هاي پايه و اطراف   ميز فلزي     محكم و مقاوم مي باشد.

 

پايدار كننده uv

ميز شيك بوستون از فايبر گلاس تقويت شده با مواد UV ساخته شده است كه باعث دوام و عمر طولاني تر اين محصول مي شود. انعطاف پذيري بالا را در كنار عدم تغيير رنگ مقابل نور خورشيد از مولفه هاي اصلي خريد تجهيزات فضاي باز هستند.

 

سازگار در شرايط جوي مختلف

كالاپلاست مقاومت اين ميز در شرايط سخت آب و هوايي را براي شما تضمين مي كند، با خيال راحت مي توانيد از آن در داخل يا خارج از منزل استفاده كنيد. با توجه به ضد آب بودن و مواد پايدار كننده uv اين امكان براي شما ايجاد شده است.

 

سطح بدون شيشه

با استفاده از ميز هايي مانند   ميز فلزي    كه روي صفحه آنها از شيشه استفاده نشده خطرات احتمالي در اثر شكستن شيشه را به صفر رسانده و در آرامش لحظات خود را سپري كنيد.

 

محفظه چتر خور

با توجه به اينكه اين ميز فلزي در محيط هاي باز و در شرايط جوي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد ، قابليت استفاده از چتر و سايبان  يكي از مزيت هاي اين ميز است.

 

پايه هاي رگلاژي

اين ميز داراي پايه هاي رگلاژ براي تنظيم ارتفاع ميز روي سطح ناهموار است كه براي استفاده در محيط هاي باز اهميت دارد.

 

مطابق استاندارد هاي ايمني

كيفيت و دوام ميز فلزي بالا است و قدرت تحمل وزن ميز يكي از ويژگي هاي آن است ، تحمل بيش از 100 كيلو گرم وزن ميز هاي بوستون قابل توجه است.شبكه بندي هاي انجام شده در زير صفحه مقاومت بالايي را به ميز بخشيده است.براي خريد ميز فلزي با بهترين قيمت موجود در بازار آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ميز فلزي،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۲۶ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۲:۱۲

صندلي فلزي

محصولات رستوراني اين روزها تنوع گسترده اي پيدا كرده اند بنابراين گستره ي بيشتري براي انتخاب وجود دارد. كالاپلاست با كسب تجربه در طي اين سال ها سعي داشته تا سليقه مشتريان را بشناسد و با تنوع بخشيدن به محصولات خود امكان انتخاب بيشتري براي مصرف كنندگان ايجاد كند.    صندلي فلزي   يكي ازين محصولات رستوراني است كه در ادامه آن را معرفي خواهيم كرد. اميدواريم مورد توجه شما قرار گيرد.

ويژگي صندلي فلزي

در خريد صندلي هاي رستوراني زيبايي همواره مورد توجه قرار مي گيرد. بر اين اساس ما به شما     صندلي فلزي    را معرفي مي كنيم كه محصولي زيبا و با دوام است.اين محصول در كافه ها و رستوران هاي مختلفي مورد استقبال صاحبان اين مكان ها قرار گرفته است و مي توانيم با اطمينان كيفيت اين محصول را تضمين كنيم.جنس تمام فولادي آن به دوام بيشتر اين محصول كمك كرده است. پايه هاي مستحكم     صندلي فلزي    از هرگونه لغزش آن در انواع سطوح جلوگيري مي كند.صندلي فلزي در انواع ارتفاع ها از 35 سانت تا 90 سانتي متر به فروش مي رسد كه امكان انتخاب گسترده تري به مشتريان مي دهد. از موارد ديگري كه در خريد محصولات رستوراني مورد توجه است قيمت آن هاست.صندلي فلزي در عين كيفيت بالا با قيمتي مناسب به نسبت محصولات مشابه موجود در بازار به فروش مي رسد و اين يكي ديگر از محبوبيت هاي اين محصول است.شما مي توانيد     صندلي فلزي    را در انواع رنگ ها و سايز ها در يافت كنيد. براي خريد صندلي فلزي كافيست با كالاپلاست تماس بگيريد و آن را در كوتاهترين زمان دريافت كنيد.يكي از ميز هاي مناسب براي ست كردن با صندلي فلزي مناسب است ميز فلزي چهار نفره مربع تك پايه كه براي دريافت اطلاعات آن مي توانيد روي لينك آن كليك كنيد.

مشخصات صندلي فلزي
ارتفاع از 35 تا 90 سانتي متر

قطر : 31 سانتي متر

 

موضوع:
برچسب‌ها: صندلي فلزي،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۵:۴۵

صندلي تالار

قصد داريم شما را با يكي از صندلي هاي مناسب براي فضاهاي باز كه از ظاهر زيبايي برخوردار است اشنا كنيم ،   صندلي تالار    گزينه ي پيشنهادي ما به افرادي است كه قصد خريد محصولي با كيفيت ، با دوام ، زيبا و با قيمت مناسب را دارند.در ادامه ويژگي هاي مورد نياز جهت اطلاع و اطمينان از محصول را مشاهده خواهيد كرد ، همراه ما باشيد.

ويژگي هاي صندلي تالار

از جمله معيار هايي كه هنگام خريد صندلي هاي فضاي باز و ... در نظر گرفته مي شود علاوه بر هزينه ، كيفيت ، راحتي ، تنوع در رنگ بندي است، اما در ادامه لازم است از ويژگي هاي  صندلي تالار    اطلاع داشته باشيد.

مقاومت و عمر بالا

صندلي تالار از جنس پلي پروپيلن است براي اطلاع بيشتر از اين ماده اوليه برو روي پلي پروپيلن كليك كنيد. اين ماده بسيار مقاوم و مستحكم است ، بر اين اساس شما محصولي با طول عمر بالا خواهيد داشت.

قابليت استفاده در فضاهاي باز

امكان استفاده صندلي دسته دار حصيري لاكچري با پايه فلزي در هر مكان از رستوران گرفته تا تراس يا حياط خانه وجود دارد ، رنگ هاي كوره اي استفاده شده در پايه اين صندلي از زنگ زدگي محصول جلوگيري مي كند.

بافت هاي جدا نشدني

همانطور كه در تصوير مشاهده مي كنيد طرح حصيري اين صندلي جلوه ي خاصي به محصول بخشيده ، با در نظر گرفتن استحكام و بافت تو در تو اين محصول ، بابت جدا نشدن بافت ها آسوده خاطر باشيد.

وزن ايده آل و قابليت حمل آسان

وزن اين صندلي يكي از ويژگي هاي بارز محصول محسوب مي شود ، اين صندلي داراي وزن سبك است كه موجب مي شود حمل و جا به جايي چند عدد از اين صندلي هاي به راحتي انجام شود.

طراحي بر اساس آرگنوميك بدن

اين صندلي داراي نشيمن راحت و تكيه گاه استاندارد است كه هنگام نشستن و تكيه دادن حس آرام و راحتي به خوبي به كاربر منتقل مي شود ، ابعاد نشيمن و تكيه گاه در قسمت جزئيات درج شده است.

وجود پاشنه هاي ضد لغزش و بلند

صندلي تالار داراي 4 پاشنه بلند است كه هنگام خيس شدن مانع از آسيب رسيدن به پايه ها مي شود ، همچنين مانع از سر خوردن و لغزندگي كه يكي از مشكلات استفاده از صندلي ها در مكان هايي با پوشش سراميكي است ، مي شود.

پايه هاي مقاوم با قدرت تحمل وزن بالا

پايه هاي فلزي اين نوع صندلي دسته دار حصيري لاكچري باعث استحكام بيشتر اين مدل مي شود. با وجود پايه هاي مقاوم صندلي ، افراد با وزن بالا مي توانند بدون نگراني روي اين صندلي بنشينند.

امكان چيدمان روي هم

يكي از مهم ترين نكاتي كه معمولا كاربران عزيز به آن توجه مي كنند امكان جابه جايي ساده ي آن است با توجه به امكان قرار دادن چند صندلي بر روي هم كه باعث انبارش آسان اين  صندلي تالار    مي شود بايد به عنوان محصولي مناسب به آن نگاه كرد. شما عزيزان مي توانيد 6 تا 10 صندلي را بر روي هم قرار دهيد.

رنگ هاي زيبا و متنوع

رنگهاي شاد و متنوع اين محصول پاسخگوي هر سليقه ايست. رنگ هاي شاد اين محصول كه مشاهده مي كنيد در كافه ها ، رستوران ها ، ايوان و تراس خانه ها ، باغ و ويلا مورد استفاده قرار مي گيرد.اين صندلي با تشك نيز به فروش ميرسد جهت مشاهده صندلي دسته دار حصيري لاكچري با تشك كليك بفرماييد. شما عزيزان مي توانيد  صندلي تالار    را با ميز 2 نفره گرد حصيربافت پايه فلزي كد 422 و ميز 4 نفره مربع طرح حصيري با پايه فلزي كد 623 و ميز 6 نفره مستطيل طرح حصيري با پايه فلزي كد 621 ست كنيد ، براي اطلاع از ويژگي هاي ميز معرفي شده روي عبارت لينك شده كليك بفرماييد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: صندلي تالار،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۵:۰۱

صندلي هتل

در بين انواع مختلف مبلمان فضاي باز موجود در بازار؛ مخصوصا اين روزها كه كالاهاي وارداتي با قيمت سرسام آوري در حال فروش هستند؛ سعي بر ايجاد محصولي با كيفيت مطابق با نمونه هاي مشابه خارجي امري مثبت محسوب مي شود.كالاپلاست با عرضه محصولات با كيفيت رستوراني، خانگي، اداري و صنعتي سعي دارد تا مشتريان خود را راضي نگه دارد و در اين مطلب قصد داريم تا يكي از همين محصولات محبوب كالاپلاست را به شما معرفي كنيم.    صندلي هتل    كه به جرات مي توان ادعا كرد اين محصول با كالاهاي مشابه خارجي در حال رقابت است.در ادامه به ويژگي هاي صندلي هتل مي پردازيم.

ويژگي هاي صندلي هتل

صندلي هتل    يكي از گزينه هاي مناسب براي فضاي باز مي باشد. اين صندلي بدون دسته و در مدل بافت حصيري است كه علاوه بر جنس مرغوب ، ضد آب ، مقاوم در برابر نور خورشيد ، با قدرت تحمل وزن بالا و همچنين قابل بازيافت است.

بافت جدانشدني

همانطور كه در تصوير مشاهده مي كنيد بافت هاي اين   صندلي هتل    تو در تو و مقاوم است ، بنابراين نگران باز شدن بافت ها از يكديگر نباشيد.

وزن ايده آل و استاندارد

ابعاد و وزن استاندارد و ايده آل اين صندلي موجب شده تا بيشترين احساس راحتي هنگام استفاده به افراد منتقل شود ، اندازه نشيمن و تكيه گاه اين صندلي از نقاط قوت آن محسوب مي شود.

طراحي بر اساس آرگنوميك بدن

طراحي نشيمن و تكيه گاه صندلي هتل استاندارد و مطابق با بدن طراحي شده است اين ويژگي را هنگام استفاده از صندلي به خوبي درك خواهيد كرد.

پاشنه هاي ضد لغزش

در انتهاي پايه صندلي هتل پاشنه هايي به منظور عدم لغزش و سرخوردن قرار داده شده است ، همچنين در هنگام استفاده در سطح ناهموار اين پايه ها بهترين عملكرد را براي تنظيم صندلي خواهند داشت.پايه هاي مقاوم با قدرت تحمل وزن بالايكي از معضلات افرادي كه دچار اضافه وزن هستند استفاده از صندلي است ، صندلي هتل داراي پايه هاي محكم است كه تحمل وزن بالايي را دارد بنابراين نگران شكستن پايه و صندلي نباشيد.

امكان چيدمان ستوني

6 عدد از صندلي هتل به راحتي روي هم قرار مي گيرند كه براي سهولت حمل و نقل و انبارش محصول ارزشمند است.اين صندلي را مي تواند زينت بخش منزل، ويلا، باغ، رستوران، كافه ي شما باشد. براي خريد اين محصول زيبا و با كيفيت آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد.شما عزيزان مي توانيد اين محصول را با   صندلي هتل    ست كنيد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: صندلي هتل،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۲۵ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۳:۴۱

عروسك ولنتاين

عروسك ولنتاين كه معمولا يك خرس عروسكي است، يكي از اجزايي است كه داخل جعبه كادوي ولنتاين قرار ميگيرد. با عروسك ولنتاين امسال آشنا شويد.
ولنتاين يا روز عشاق هر ساله در چهارهم فوريه در سرتاسر جهان جشن گرفته مي‌شود و در اين روز كه به عنوان نماد جهاني عشق شناخته مي‌شود، عشاق انواع شكلات، گل،   عروسك ولنتاين    ، كارت پستال و ... را به يكديگر تقديم مي‌كنند. از مهم‌ترين هدايايي كه در روز ولنتاين ردوبدل مي‌شود مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:
يك قلب ساده و يا تير خورده (كاغذي، نمدي، پلاستيكي، بيسكوييتي و ...): از آنجـايـي كـه قـلب مركز احساسات عميق، اصيل و پر شور است. قلب تير خورده آسيب پذيري عشق را نشان مي‌دهد، هنگامي كه شما از سوي معشوق خود طرمي‌شود. قلب تير خورده نشانه پيوند و اتحاد زن و مرد نيز مي‌باشد.

خريد عروسك ولنتاين

گل رز ولنتاين: گل سرخ شهبانوي گلهاست. نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت.
شكلات ولنتاين: در كشورهاي اروپايي و آمريكايي دادن شكلات به عنوان هديه روز والنتين از شهرت خاصي برخوردار است. تزئين شكلات و پختن انواع آن نيز از آداب اين روز به شمار مي‌رود.
كارت پستال: انواع كارت پستال‌هاس دست ساز و حاضري در اين روز بين عشاق ردوبدل مي‌شود كه معمولا روي آن‌ها ابيات يا اشعار عاشقانه و يا جملات عاشقانه نوشته شده است.
عروسك ولنتاين    : مدت‌هاست عروسك خرسي (تدي بير) به عنوان نماد روز ولنتاين در كشورهاي مختلف هديه داده مي‌شود اما در كشورمان ايران، مدتي است به جاي عروسك خرس و يا در كنار آن، عروسك نماد سال نيز قرار مي‌گيرد كه اين مورد كاملا سليقه‌اي است.
مجموعه اين هدايا معمولا در جعبه‌هاي فلزي و يا مقوايي قرار داده مي‌شود و به زيبايي با انواع آبنبات‌هاي رنگي، قلب‌هاي كوچك و بزرگ و  عروسك ولنتاين    و ديگر وسايل تزييني كوچك و بزرگ تزيين مي‌شود. شما مي‌توانيد به جاي يك جعبه پر از كادو، يك باكس گل طبيعي و يا حتي يك شاخه گل ترجيحا رز قرمز خريداري نموده و با چند عدد شكلات به كسي كه دوستش داريد تقديم كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: عروسك ولنتاين،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۱۸ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۹:۲۴

مبل حصيري

اين بار با معرفي   مبل حصيري    همراه شما عزيزان هستيم ، كالاپلاست با معرفي مبل حصيري  با تشك شما را در انتخاب محصولي با دوام و با كيفيت ياري خواهد كرد ، براي اطلاع از ويژگي هاي  مبل حصيري    همراه ما باشيد.

ويژگي هاي مبل حصيري

علاوه بر زيبايي نياز است از ويژگي ها و عوامل موثر در انتخاب يك صندلي مناسب براي فضاي باز كه قرار است در مقابل تاب آفتاب و باران قرار گيرد، مطلع شويد.

مبل حصيري  مناسب براي استفاده در فضاهاي باز و باغ ها به كار مي رود.
اين مبل از جنس پليمر خاص ساخته شده كه مقاوم در برابر نور خورشيد و رطوبت است ، با ظاهري زيبا و شيك به شكل حصيربافت در رنگ هاي متنوع و پرطرفدار عرضه مي شود.
اين مبل بسيار مقاوم و مستحكم مي باشد ، بنابراين مي توانيد ساليان طولاني از اين محصول با كيفيت و مقاوم استفاده كنيد.
از ديگر ويژگي هاي  مبل حصيري     اين است كه داراي تكيه گاه راحتِ متناسب با ستون فقرات طراحي شده ، است و همچنين جاگيري دسته هاي اين مبل موجب تعادل و ثبات و راحتي بيشتر اين مبل شده است.
جالب است بدانيد كه اين مدل قابل مونتاژ و جدا شدن از هم است.
اين مبل قابل شست و شو مي باشد و با توجه به قيمت مناسبي كه دارد مي تواند به عنوان ست مناسبي در محيط هاي باز و دنج انتخاب شود.
با اين انعطاف پذيري مبل حصيري  يك انتخاب مناسب است .
در ادامه مي توانيد ابعاد   مبل حصيري      را مشاهده كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: مبل حصيري،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۱۸ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۷:۵۵

باكس ولنتاين

يكي از شيوه هاي ابراز محبت در فرهنگ ايران و ساير نقاط جهان دادن هديه   باكس ولنتاين    به زيبا ترين شكل ممكن است ، اما زيبايي تنها در هديه هاي گران بها و لوكس خلاصه نمي شود با دادن هديه هاي ساده و شكيل مي توانيد احساستان را بروز بدهيد.

همانطور كه مي دانيد خريد كادو براي افراد در هر مناسبت جزء سخت ترين كارهايست كه بايد انجام دهيد ، اگر علايق فرد مورد نظرتان را ندانيد ، اگر سايز و رنگ دلخواه او را ندانيد در انتخاب كادو سردرگم خواهيد شد.

ويژگي باكس ولنتاين

كادو بده با هدف راهنمايي و ايجاد محبت بيشتر در بين دوستان عزيز آماده خدمت رساني مي باشد ، ميتوانيد بهترين هديه    باكس ولنتاين    را با توجه به سليقه و بودجه ي در نظر گرفته شده در كوتاه ترين زمان ممكن تهيه كنيد، با قيمت هاي شگفت انگيز و هديه هاي متنوع و لوكس و زيبا در مهماني ها ، تولد ، جشن هاي فارغ الحصيلي و ... در كنار شما خواهيم بود. ديگر نيازي به صرف زمان هاي طولاني براي انتخاب كادوي مناسب نباشيد با انتخاب كادو بده بهترين هديه را انتخاب كنيد.ولنتاين يكي از مهم ترين روزها براي ابراز عشق و علاقه است كه با   باكس ولنتاين   مي تواند به زيباترين و خاطره انگيز ترين لحظات زندگي عزيزانتان تبديل شود.

باكس ولنتاين    يكي از باكس هاي هديه جذاب و زيباي اين مجموعه است چرا كه با وجود گل هاي زيبا عشق و محبتتان را به راحتي ابراز مي كنيد علاوه بر بر اين با وجود يك گربه ملوس و دوست داشتني كه نماد توجه و جادوي مخفي درون است ، عزيزانتان را خوشحال خواهيد كرد.دوستان عزيز كادو بده توجه داشته باشيد كه با توجه به بودجه ي مورد نظرتان مي توانيد گل رز هاي ايراني و هلندي را انتخاب كنيد.و اما يكي از زيبايي هاي جشن شيريني هاي زيبا و خوشمزه است،كيك و شيريني هاي كادو بده مي تواند يك انتخاب فوق العاده براي ميهماني هاي شما باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: باكس ولنتاين،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۱۲ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۷:۲۵

گالن

    گالن   پلاستيكي محصولي با كيفيت است كه لازم مي دانيم با آن آشنا شويد، گالن پلاستيكي 100 ليتري افق با كمربند فلزي براي مصارف مختلف مناسب است اين محصول را براي ذخيره سازي و حمل و نقل مواد مختلف از جمله مواد غذايي و مواد شيميايي مورد استفاده قرار مي دهند چرا كه كيفيت     گالن    در اين موارد اهميت زيادي دارد و در صورت استفاده از محصولات بي كيفيت سلامتي افراد به خطر مي افتد.پيشنهاد مي كنيم با خصوصيات گالون پلاستيكي 100 ليتري افق با كمربند فلزي آشنا شويد، با ما همراه باشيد.

ويژگي هاي گالن

در اين مبحث ويژگي هاي     گالن    را مشاهده خواهيد كرد.مواد به كار رفته در گالون پلاستيكي 100 ليتري افق با كمربند فلزي، پلي اتيلن سنگين است كه كيفيت و استحكام گالون را افزايش مي دهد.گالن پلاستيكي 100 ليتري افق با كمربند فلزي مورد استفاده ، ذخيره سازي و ... در  صنايع غذايي ، شيميايي، چسب ، رنگ و رزين و پتروشيمي و ...قرار مي گيرد.كمربند فلزي موجود در اين گالون حمل و نقل و جا به جايي گالن را به همراه محتوياتش بسيار ساده تر مي كند.گالون پلاستيكي 100 ليتري افق با كمربند فلزي در دو رنگ سفيد و آبي كه از رنگ هاي پرطرفدار اين محصول است آماده ي عرضه به مشتريان عزيز مي باشد.اگر قصد داريد گالون ي با كيفيت براي نگهداري و يا حمل و نقل تهيه كنيد پيشنهاد مي كنيم گالن را از كالاپلاست تهيه كنيد.

مشخصات گالن پلاستيكي

ظرفيت : 100 ليتري

ابعاد : قطر بدنه 44 و قطر دهانه 40 و ارتفاع 76 سانتيمترپيشنهاد مي كنيم از ديگر محصولات موجود در كالاپلاست ديدن فرماييد براي نمونه بر رو عبارت     گالن    كليك كنيد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: گالن، گالون،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۱۲ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۵:۳۵

سطل زباله

سطل زباله در هر ظرفيت و ابعادي كاري مهم و پراهميت را انجام مي دهند؛ نظافت و سلامت بهداشت محيط و افراد از مهمترين فوايد سطل هاي زباله محسوب مي شود ، سطل زباله در انواع مختلفي توليد مي شود كه مي تواند در جنس فلزي و يا پلاستيك مرغوب توليد شود.

اما در اين مبحث سطل زباله سبلان را به شما عزيزان معرفي مي كنيم ، اين محصول از جمله با كيفيت ترين كالاهاي اين فروشگاه اينترنتي است كه مي توانيد به قيمت با صرفه و ارزان تهيه كنيد.

همراه ما باشيد تا با ويژگي ها و مشخصات سطل زباله آشنا شويد.

ويژگي هاي سطل زباله

در اين مبحث ويژگي هاي سطل زباله  خدمت شما ارائه مي شود تا اگر تمايل به خريد آن داريد با ما تماس گرفته و محصول مورد نظر را در رنگ دلخواه سفارش بدهيد.

از جمله ويژگي هايي كه در خصوص سطل زباله سبلان گفته مي شود ، كيفيت محصول است . سطل زباله از پلي اتيلن كه نوعي پلاستيك مقاوم شده است ، توليد مي شود بنابراين كيفيت بالايي دارد كه همه ي شما عزيزان از آن مطلع هستيد.

از ديگر ويژگي هايي كه بايد در هنگام خريد سطل هاي زباله در نظر بگيريم درب دار بودن آن است كه بهداشت بيشتري را ايجاد كند ، سطل زباله سبلان هم از اين ويژگي نسبتا مهم برخوردار است.

سطل زباله سبلان قابليت شست و شو را دارد و همچنين با تنوع رنگي ؛ زرد ، آبي ، سبز ، دودي از محصولات پرطرفدار اين مجموعه محسوب مي شود.

با توجه به جنس محصول مي توانيم مقاومت و كيفيت بالاي محصول را تضمين كنيم ، سطل زباله سبلان مقاوم در برابر ضربه و گرما و سرما است.

در ادامه مزاياي استفاده از سطل زباله سبلان را مشاهده مي كنيد :

قيمت آن نسبت به موارد مشابه توليدات خارجي مناسب است.
استحكام و كيفيت بسيار بالاي آن در حد استاندارد جهاني است.
با تميزي و نظافت شهري و جلوگيري از شيوع بيماري ها همراه است.
مقاوم در مقابل خوردگي و مواد شيميايي محلول در شيرابه است.
شستشوي سهل و آسان جهت ضدعفوني نمودن سطل دارد.
كاربرد سطل زباله :
در ادامه كاربرد هاي سطل زباله را مشاهده مي كنيد.

پارك ها و فضاي سبز شهري و برون شهري و مراكز تفريحي
مراكز خدمات بهداشت و در مان و بيمارستان ها
مراكز تجاري ، اداري و عمومي شركت ها ، ادارات و ساختمان هاي دولتي و خصوصي
مراكز خدمات رفاهي و اجتماعي شهرداري از جمله ميادين ميوه تره بار
مجتمع هاي مسكوني
اگر قصد خريد سطل زباله  را داريد با كالاپلاست تماس بگيريد و اين سطل را سفارش دهيد.

مشخصات سطل زباله سبلان

ابعاد : طول 40 و عرض 40 و ارتفاع 80 سانتيمتر

جنس : پلي اتيلن

همانطور كه گفته شد سطل زباله ظرفيت هاي مختلف را دارند ، اگر قصد خريد محصولي با ظرفيت بالاتر را داريد پيشنهاد مي كنيم با سطل زباله آشنا شويد.

موضوع:
برچسب‌ها: سطل زباله،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ]