woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
idanito
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :idanito
تاريخ: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۲۴:۵۲

اعلام نتايج تيزهوشان  پس ازبرگزاري آزمون ورودي مدارس نمونه دولتي و در تيرماه انجام مي شود. اين آزمون در ارديبهشت ماه برگزار مي شود و فيلتر ورودي دانش آموزان با استعداد به مدارس زير مجموعه ي سمپاد (سازمان ملي پرورش استعدادهاي درخشان) است. اعلام نتايج تيزهوشان هر شخص به صورت مجزا و از طريق صفحه ي شخصي داوطلب در سامانه زمان اعلام نتايج تيزهوشان در سايت تيزهوشان و استعدادهاي درخشان به آدرس azmoon.medu.ir انجام مي شود. براي گرفتن نتيجه كافيست پس از ورود به سامانه ثبت نام در سمت راست سايت كد ملي و شماره شناسنامه را به عنوان رمز ورود، وارد كرده و پس از ورود به صفحه ي شخصي اطلاعات اعلام نتايج تيزهوشان 97 خود را مشاهده كنند. هر داوطلبي كه پذيرفته شده باشد، نام مدرسه ي پذيرفته شده را مشاهده مي كند و داوطلباني كه پذيرفته نشده اند، مي توانند درصدها و تراز خود را مشاهده كرده و با آخرين فرد پذيرش شده مقايسه كنند. تصوير سامانه ثبت نام آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان را در زير مي بينيد.

سايت اعلام نتايج تيزهوشان

اعلام نتايج آزمون استعدادهاي درخشان 97 :

ثبت نام در آزمون استعدادهاي درخشان 97، در اواخر بهمن و يا اوايل اسفند 96 انجام مي شود و آزمون در ارديبهشت ماه 97 برگزار مي شود، بلافاصله زمان اعلام نتايج تيزهوشان پس از برگزاري آزمون، دفترچه ي سؤالات آزمون بر روي سايت مركز ملي پرورش استعدادهاي درخشان  به آدرس sampad.medu.ir قرار مي گيرد. حدود دو هفته بعد نيز كليد تصحيح آزمون از سوي همين مركز منتشر مي گردد. دقت كنيد سامانه اعلام نتايج تيزهوشان با اين سايت متفاوت مي باشد.

زمان اعلام نتايج تيزهوشان در تيرماه 

 

شرايط ورود بدون آزمون استعدادهاي درخشان 97 :

براي بسياري از داوطلبين شركت در آزمون تيزهوشان اين سؤال پيش آمده است كه آيا امكان ورود بدون آزمون به مدارس تيزهوشان وجود دارد؟! در جواب بايد بگوييم خير! شايد اين سؤال بدليل شايعات مبني بر خبري بود كه در چند سال گذشته منتشر شده است.

اين خبر از تصميماتي مبني بر حذف آزمون ورودي دوره ي نهم به دهم و پذيرش بدون آزمون دانش آموزان تيزهوشان دوره متوسطه اول، اطلاع مي داد. اما اين تصميمات فعلاً قطعي نشده اند. وزير آموزش و پرورش نيز در اين مورد اعلام كردند كه تصميم به حذف آزمون ورودي نيازمند بررسي زيادي است. زيرا اين تصميمات بر روي يك نسل آموزشي تأثيرگذار است.  بد نيست اگر بدانيد از ميان خيل عظيم داوطلبان (حدود 200 هزار نفر براي دوره متوسطه اول و  100 هزار نفر براي دوره ي متوسطه دوم) كمتر از 10% آنها پذيرش مي شوند كه نتايج پذيرش يا عدم پذيرش داوطلبان پس از برگزاري آزمون نمونه دولتي و معمولاً اوايل تيرماه اعلام نتايج تيزهوشان مي شود.
اعلام نتايج تيزهوشان، كه مشخص كننده پذيرش و يا عدم پذيرش داوطلبان است. در همان مردادماه از طريق سايت تيزهوشان و استعدادهاي درخشان به آدرس azmoon.medu.ir قابل مشاهده است.

در آزمون تيزهوشان تنها يك بار اعلام نتايج داريم

 

دقت كنيد كه نتايج تيزهوشان در مهلت اعلام شده نسبت به مشاهده ي نتيجه و ثبت نام حضوري اقدام كنيد؛ در صورت تعليل ممكن است فرصت شما به دانش آموز ديگري داده شود. 

 

نويسنده :idanito
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۳۱:۵۸

انتخاب رشته دكتري سراسري 97


مرحله انتخاب رشته دكتري سراسري 97 بعد از اعلام نتايج اوليه آزمون دكتري 97 است و داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته شوند، مي توانند براي انتخاب رشته اينترنتي دكتري سراسري 97 آماده شوند. در مرحله انتخاب رشته داوطلب مجاز شده مي بايست 50 كد رشته محل را بر اساس علاقه و سياست هاي تحصيلي و شغلي خود انتخاب كند. مجاز شدن به انتخاب رشته دكتري 97، الزاماً به معني پذيرش در دوره ي دكتري نيست و بعد از آن ظرفيت هاي پذيرش دانشگاه ها و نيز ارزيابي تخصصي در مصاحبه دكتري تعيين كننده خواهند بود. انتخاب رشته دكتري سراسري 97، داراي شرايط و شيوه  لازم به منظور رسيدن به نتايج متناسب با رتبه و كارنامه قبولي داوطلب است  كه در ادامه به آنها مي پردازيم.

شرايط انتخاب رشته دكتري 97:


داوطلباني كه در آزمون دكتري در 4 اسفندماه شركت كرده اند و در اين آزمون با توجه به كارنامه كتبي كه از طريق سايت سازمان سنجش منتشر مي شود، مجاز به انتخاب رشته دكتري در دوره هاي مشخص شده هستند، شرايط انتخاب رشته دكتري سراسري 97 را دارند و مي توانند با توجه به دفترچه انتخاب رشته دكتري كه در سايت سازمان سنجش قرار داده مي شود و قابل دريافت و دانلود است، معمولاً امكان انتخاب 50 كد رشته محل وجود دارد و لزوماً مجاز به انتخاب رشته شدن در دوره هاي روزانه، شبانه، پيام نور و يا بورس اعزام به خارج به معني پذيرفته شدن نخواهد بود. متقاضيان بورس اعزام به خارج از كشور لازم است داراي شرايطي همچون: 1. شركت در آزمون ورودي دوره دكتري و مجاز به انتخاب رشته شدن در دوره روزانه و بورس اعزام به خارج، 2. انتخاب كد رتشه محل بورس اعزام به خارج در صورت داشتن شرايط بورس خارج از كشور 3. كسب حد نصاب علمي لازم در كد رشته محل انتخابي و معرفي شده توسط سازمان سنجش به مرحله مصاحبه علمي 4. كسب نمره قبولي در كد رشته محل مربوطه به شيوه آموزشي – پژوهشي

مهلت انتخاب رشته دكتري 97


بعد از اعلام نتايج اوليه آزمون دكتري به صورت كارنامه از طريق سايت سازمان سنجش در هفته آخر فروردين ماه، داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته مي شوند، مهلت دارند در نيمه اول ارديبهشت ماه، انتخاب رشته نمايند.

مهلت انتخاب رشته دكتري سراسري 97 قابل تمديد نيست و اگر امكاني براي تمديد آن باشد، بسيار كم است. از اين رو لازم است داوطلبان در زمان تعيين شده با توجه به دفترچه انتخاب رشته دكتري سراسري 97 و ضوابط و اصول انتخاب رشته صحيح، انتخاب رشته دكتري را انجام دهند.

نحوه انتخاب رشته دكتري سراسري 97:


با ورود به سامانه انتخاب رشته اينترنتي كه از دو راه 1- كد پيگيري و شماره پرونده 2- كد ملي، شماره پرونده و شماره داوطلب انجام مي شود، امكان انتخاب 50 كد رشته محل وجود دارد. فرم انتخاب رشته نام دانشگاه، نام رشته و گرايش و كد رشته را شامل مي شود كه مانند فرم نمونه زير است:

پيش نويس فرم انتخاب رشته آزمون ورودي دوره دكتري (نيمه متمركز) سال 1397

داوطلبان لازم است كمترين خطا را در انتخاب رشته داشته باشند و ابتدا فرم پيش نويس را پر نموده تا نسبت به اشتباهات احتمالي آگاه شوند و آن را رفع كنند. كارنامه قبولي كه رتبه و درصدهاي دروس را در بر مي گيرد، تعيين كننده نوع دوره هايي است كه فرد مجاز به انتخاب رشته در آنهاست. از اين رو با توجه به اين دوره ها و علاقه و ديگر اهداف تحصيلي و شغلي وي، 50 كد رشته، اولويت بندي مي شوند و در پايان كد 15 رقمي رسيد انتخاب رشته سراسري براي داوطلب صادر مي شود كه به منزله تأييد انتخاب رشته دكتري 97 است. نكته اي كه اهميت دارد، اين است كه پذيرفته شدگان نهايي دوره روزانه آزمون ورودي دوره دكتري، حق شركت در آزمون ورودي دوره دكتري سال بعد را نخواهند داشت. از اين رو ضروري است كه در انتخاب رشته دقت لازم را داوطلبان داشته باشند.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :idanito
تاريخ: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۰۷:۴۴

زمان اعلام نتايج نهايي دكتري 97

آزمون دكتري امسال نيز همانند سال هاي پيش در اسفندماه سال جاري برگزار خواهد شد. ثبت نام آزمون ورودي دكتري (Ph.D) از تاريخ 96/09/01 آغاز و تا 96/09/07 ادامه خواهد داشت. ثبت نام آزمون دكتري به صورت اينترنتي بوده كه همزمان با آن، دفترچه راهنماي ثبت نام در پايگاه سنجش آموزش كشور (www.sanjesh.org)  منتشر مي شود.

سازمان سنجش در نيمه ي دوم بهمن ماه اطلاعيه هايي را مبني بر دريافت كارت ورود به جلسه و برگزاري آزمون در نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي سازمان انتشار مي نمايد كه متقاضيان شركت در آزمون مي توانند از هفته ي ابتدايي اسفندماه (3-1 اسفند) نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنماي آزمون از طريق سايت سازمان اقدام كنند.

سازمان سنجش زمان برگزاري آزمون ورودي دكتري را جمعه 14 اسفندماه 1396 اعلام نموده است و مطابق جدول زمانبندي نتايج دكتري به صورت كارنامه اينترنتي، در هفته آخر فروردين ماه 1397 از طريق سايت سازمان سنجش اعلام مي گردد.

از نيمه ي اول ارديبهشت ماه 1397 داوطلباني كه در آزمون دكتري مجاز شناخته شده اند، مي توانند با ورود به سايت سازمان سنجش اقدام به انتخاب رشته نمايند. شايان ذكر است كه  نتايج دكتري (Ph.D) سال 97، دهه ي اول شهريورماه اعلام مي گردد.

نحوه مشاهده ي نتايج نهايي دكتري 97

نتايج دكتري

داوطلبان عزيز مي توانند در بازه ي زماني مشخص شده توسط سازمان سنجش (دهه ي اول شهريورماه)، (در صورتي كه در دانشگاه سراسري مجاز شناخته شده و انتخاب رشته نموده اند، با ورود به سايت سازمان سنجش (Sanjesh.org) و در صورتي كه در دانشگاه آزاد مجاز شناخته شده و انتخاب رشته نموده اند، با ورود به سايت دانشگاه آزاد اسلامي (Azmoon.com) و با مراجعه به بخش دكتراي تخصصي)، كارنامه ي نهايي آزمون دكتري سال 97 را مشاهده نمايند.

نتايج دكتري97

شايان ذكر است كه به منظور مشاهده كارنامه خود مي توانيد به 2 روش اقدام كنيد. در روش اول جستجو بر اساس شماره داوطلبي، نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و سال تولد صورت مي پذيرد. در نهايت با وارد نمودن كد امنيتي، مي توانيد نتايج نهايي دكتري 97 را مشاهده نماييد.

كارنامه نهايي دكتري 97

مطابق جدول زمانبندي منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور، زمان برگزاري آزمون ورودي دكتري (Ph.D) در روز جمعه 14 اسفندماه 1396 مي باشد. نتايج اوليه آزمون ورودي دكتري در هفته ي آخر فروردين ماه

اعلام مي شود.

داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته هستند، مي توانند بر اساس شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته  تحصيلي آزمون دكتري، نسبت به انتخاب و ثبت كد رشته محل هاي مورد نظر (حداكثر تا 50 كد رشته محل) (با توجه به رشته امتحاني خود) در بازه ي زماني تعيين شده توسط سازمان سنجش (نيمه ي اول ارديبهشت ماه 1397) اقدام نمايند و در نهايت تاريخ انجام مصاحبه را در واحدهاي دانشگاهي انتخابي، پيگيري نمايند.

نتايج نهايي آزمون ورودي دكتري (Ph.D) در دهه ي اول شهريورماه اعلام مي شود كه مطابق آن، افراد (در صورت پذيرفته شدن) فقط در يك كد رشته محل پذيرفته مي شوند و در نهايت مي توانند كارنامه ي نهايي خود را نيز مشاهده نمايند.

[bs-quote quote="در آزمون دكتري، به ترتيب اولويت انتخاب رشته، قبولي در يك كد رشته انجام مي پذيرد" style="style-17" align="center" color="#d9603b"][/bs-quote]

زمان ثبت نام پذيرفته شدگان دكتري 97

با توجه به اينكه سازمان سنجش نتايج نهايي آزمون ورودي دكتري (Ph.D) سال 1397 را در دهه ي اول شهريورماه منتشر مي كند، پذيرفته شدگان بايستي زمان ثبت نام را از طريق دانشگاهي كه در آن پذيرفته شده اند، پيگيري نموده و با در دست داشتن مدارك لازم جهت ثبت نام به صورت حضوري و يا اينترنتي نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

نتايج دكتري

نتايج دكتري97

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]